Casa De Alto Padrao Em Gravata Βίλα
| Wi-Fi | Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Casa De Alto Padrao Em Gravata Βίλα παρέχει στους επισκέπτες βεράντα με πισίνα.
Η παραθεριστική κατοικία απέχει 3 χλμ. από πολιτιστικούς χώρους, όπως Museu Memorial de Gravatá.
Το κατάλυμα προσφέρει παροχές, όπως κουζίνα, καθώς και τραπεζαρία για την εξυπηρέτηση των επισκεπτών. Οι επισκέπτες επίσης μπορούν να χρησιμοποιήσουν ψυγείο και φούρνο για να μαγειρέψουν το γεύμα τους.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κήπος
- Παροχές BBQ
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Ταράτσα
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορώ να αφήνω το αυτοκινητό μου όσο διαμένω σε η Casa De Alto Padrao Em Gravata Βίλα;
Οι πελάτες της η Casa De Alto Padrao Em Gravata Βίλα μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η Casa De Alto Padrao Em Gravata Βίλα;
Οι πελάτες της η Casa De Alto Padrao Em Gravata Βίλα είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.